בוטוקס בלחיים

בוטוקס בלחיים

תוכן עניינים

כל מה שאתם צריכים לדעת בוטוקס בלחיים יתרונותיו ותופעות הלוואי הפוטנציאליות שלו. כמו כן, נסביר על סוגי הבוטוקס השונים שניתן להשתמש בהם עבור הלחיים ואת עלות ההליך.

מה זה בוטוקס?

הזרקת בוטוקס היא הליך קוסמטי המשמש להפחתת קמטים ולשיפור המראה הכללי של הפנים.

הבוטוקס פועל על ידי שיתוק זמני של שרירי הפנים הגורמים לקמטים, ובכך נותן לפנים מראה חלק וצעיר יותר.

ההשפעות של בוטוקס בלחיים יכולות להימשך עד שישה חודשים וזה נחשב בדרך כלל כהליך בטוח.

ניתן להשתמש בבוטוקס לטיפול באזורים רבים ושונים בפנים, אך הליך זה נעשה בדרך כלל כחלק הזרקת בוטוקס במצח, מסביב לעיניים ובלחיים.

בוטוקס בלחיים: כשמדובר בבוטוקס בלחיים, ניתן להשתמש בו כדי להוסיף נפח, להפחית קמטים ולהרים את הלחיים.

זוהי בחירה מומלצת עבור אלה המחפשים להשיג מראה צעיר יותר. ניתן להשתמש בבוטוקס גם כדי להפחית את המראה של קווים עמוקים סביב הלחיים וקמטוטים עדינים מסביב לעיניים.

השפעות הבוטוקס בלחיים יכולות להימשך ארבעה עד חודשים ובדרך כלל אין תופעות לוואי כאשר עושים את הטיפול במרפאה מקצועית ומנוסה.

סוגי בוטוקס: ישנם שני סוגים של בוטוקס שניתן להשתמש בהם בלחיים: Dysport ו-Xeomin. Dysport הוא סוג חדש יותר של בוטוקס הידוע כחומר שמתפשט בצורה אחידה יותר על פני הפנים, מה שמאפשר מראה טבעי יותר.

Xeomin הוא סוג נוסף של בוטוקס שידוע כבעל השפעה ממושכת יותר. ניתן להשתמש בשני סוגי הבוטוקס בלחיים ולכל אחד יתרונות ותופעות לוואי משלו.

מחיר הזרקת בוטוקס בלחיים: עלות הבוטוקס בלחיים עשויה להשתנות בהתאם לסוג הבוטוקס בו נעשה שימוש וכמות החומר הדרושה.

באופן כללי, הזרקות בוטוקס נעות בדרך כלל בין 250 ש"ח ל 850 ש"ח מחיר משתנה בהתאם לכמות המזרקים הנדרשים וסדרת הטיפולים אותה מבצעים, לרבות האזור בפנים בו מבצעים את ההזרקה.

חשוב לציין שגם עלות הזרקת הבוטוקס יכולה להשתנות בהתאם לרופא או למרפאה המבצעים את ההליך, בדרך כלל רופא מקצועי ובעל ניסיון יגבה מחיר בהתאם.

היתרונות של בוטוקס בלחיים

הלחיים יכולות להפיק תועלת גם מהזרקות בוטוקס. בוטוקס יכול לעזור להחליק קווים וקמטים בלחיים, והוא יכול גם לעזור לשפר את נפח הפנים ולהרים את עצמות הלחיים.

בוטוקס יכול גם לעזור להפחית את המראה של עור נפול בלחיים. הזרקות באזור זה יכולות לעזור ליצור מראה צעיר ורענן יותר.

בזכות ביצוע הזרקה בצורה מקצועית ניתן לשפר את המראה הכללי ואת איזון הפנים.

סיכונים ותופעות לוואי אפשריות של בוטוקס בלחיים

בעוד שההליך בטוח ויעיל בדרך כלל, ישנם כמה סיכונים ותופעות לוואי פוטנציאליים שיש לקחת בחשבון לפני שעוברים הליך של הזרקת בוטוקס בלחיים.

תופעת הלוואי השכיחה ביותר של בוטוקס בלחיים היא נפיחות זמנית. תופעות הלוואי הללו חולפות בדרך כלל מעצמן תוך מספר ימים, אך במקרים נדירים עלולים להופיע סיבוכים חמורים יותר. סיבוכים אלה כוללים זיהום, תגובות אלרגיות וצניחת העפעפיים.

מחיר בוטוקס בלחיים

בוטוקס הוא הליך קוסמטי נפוץ בזכות המחיר הסביר יחסית להפחתת קמטים, שיפור המראה הכללי של הפנים ויצירת מראה צעיר יותר בהשוואה לסוגי טיפולים אסתטיים אחרים.

מחיר הבוטוקס בלחיים תלויה בכמות הבוטוקס שבו נעשה שימוש, בסוג הבוטוקס בו נעשה שימוש, והיכן מתבצע ההליך.

לדוגמה, יש סוג חדש יותר של בוטוקס המכונה "קסאומין" שהוא אופציה פחות יקרה מבוטוקס מסורתי. Xeomin משמש בדרך כלל עבור אנשים שאינם זקוקים לכמות גדולה של בוטוקס ומהווה אופציה טובה עבור אלה המעוניינים להפחית קמטים ולשפר את המראה הכללי של הפנים.

אצלנו במרפאה אסתטית ד"ר רפאל אנו לא מתפשרים על איכות החומרים. לא משנה מהי כמות החומר הנדרשת אנו מקפידים על אמינות, יושרה והגינות שאלו מחייבים אותנו לעבוד עם חומרים של מותגים מובילים ואיכותיים שמביאים למינימום תופעות לוואי ולתוצאות שנמשכות לאורך זמן.

אזור הזרקהמחירמידע נוסף
עלות מזרק1000-1800 ₪תלוי בכמות המזרקים וסדרת הטיפול.
מילוי לחייםהחל מ 2200 ₪תלוי בכמות מזרקים חומצה היאלורונית – בדרך כלל 3-4 מזרקים יש מקרים שיכול להיגמר גם במזרק אחד.
חומצה היאלורונית בלחיים לרבות אזורים נוספיםהחל מ 3000 ₪ניתן לבצע הזרקות באזורים נוספים בהתאם לסדרת טיפולים ולהנות מהטבה של אזורי הזרקה נוספים במחיר משתלם.

איך מורידים בוטוקס

יש לזכור כי לא ניתן להוריד בוטוקס, אלא במקרים נדירים מאוד שניתן לעשות שימוש ב Antitoxin טיפול זה מחייב ליווי והשגחה צמודים. בכל מקרה יש לזכור כי ההשפעה של בוטוקס נמשכת בדרך כלל 3-4 חודשים. רגע אחד לפני שאתם מגיעים למצב שבו את חוששים ורוצים לדעת איך מורידים בוטוקס כדאי מאוד לבחור ברופא מקצועי ומומחה ולעשות בחירה נכונה שתעזור לכם להביא את התוצאות הטובות ביותר.

נפילת גבות אחרי בוטוקס

מכיוון ובוטוקס מחליש את השרירים באזור בו הוא מוזרק, אחת מתופעות הלוואי היא נפילת גבות. למרות שמדובר על תופעת לוואי חריגה מאוד ויש מינימום תופעות לוואי בשימוש בהזרקות אלו, עדיין ייתכנו מצבים זמניים של צניחת עפעפיים.

אם בוטוקס לא מוזרק כראוי או מוזרק בכמות גדולה מידי, מקרים אלו עלולים לגרום לנפילת גבות אחרי ההליך.

מה אסור לעשות אחרי בוטוקס

עם סיום ההליך, יש לזכור כיצד להתנהל בצורה נכונה לאחר ביצוע הטיפול.

  • להימנע מחשיפה לשמש (אם יוצאים לשמש יש למרוח קרם הגנה ולחבוש כובע).
  • לא לשפשף ולהימנע עד כמה שאפשר מנגיעה באזור בו בוצעה ההזרקה.
  • להימנע מפעילות גופנית מאומצת לפחות 48 שעות מרגע ההזרקה.
  • להימנע משתיית אלכוהול לפחות 24 שעות מרגע ההזרקה.
  • לא לחמם את האזור (או כל מה שיכול לגרום לפנים להזיע) כניסה לסאונה וכו'.
  • המלצה לישון על הגב בלילה הראשון של ההזרקה. (לא על הצד ולא על הבטן) זאת כדי לא לסכן את התוצאה של ההזרקה.

מתעניינים בבוטוקס בלחיים?

בואו נדבר
דילוג לתוכן