הזרקת בוטוקס באשקלון

הזרקת בוטוקס באשקלון

תוכן עניינים

הזרקת בוטוקס באשקלון עושים רק במרפאה המקצועית והמובילה ביותר. מרפאת ד"ר רפאל קזראל מציעה לכם את כל הטיפולים האסתטיים בשיטות מסורתיות לרבות שימוש בטכניקות מתקדמות שאלו מובילים לתוצאה הטובה ביותר שניתן לקבל.

עבודה עם חומרי הגלם הטובים ביותר וללא פשרות הם אלו שיכולים להוביל לתוצאות הרצויות במהירות וביעילות.

מרפאת ד"ר רפאל קזראל באשקלון מציעה את כל סוגי טיפול בוטוקס באשקלון במחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.

מה זה בוטוקס?

בוטוקס הוא שם מסחרי המופק מחומר הנקרא בוטולינום טוקסין שהוא חלבון רעלן עצבי המיוצר ע"י חיידק קלוסטרידיום בוטולינום וזנים נוספים הדומים לו. חלבון רעלן זה מחליש את פעילות השרירים והוא משמש כטיפול קוסמטי.

יש לזכור כי רעלן זה נחשב לאחד המסוכנים ביותר והוא יכול לגרום להרעלות קשות בבני אדם. לכן, חשוב מאוד לוודא כי אתם מבצעים טיפולים אלו רק אצל רופאים מוסמכים שעובדים תוך הקפדה על כל הכללים החשובים ביותר לשמירה על בריאות המטופל.

לאחר מחקרים רבים שנעשו בשנות ה – 70 למדו להפיק מחומר הבוטולוניום טוקסין תרופות שאלו עזרו לטפל במצבים פתולוגיים הבאים ליידי ביטוי בהתכווצות יתר של השרירים. לאחר מחקרים רבים שנעשו הרעלן נמצא יעיל לטיפול במצבים של לפרוספזם שהוא סוג של עיוורון שנגרם בגלל עצימה בלתי רצונית של העין מכיוון וישנה התכווצות בלתי נשלטת של השרירים הסוגרים את העין. לאחר שנוסתה הזרקת טוקסין משתק אל השרירים הלקויים בתוך מספר ימים בודדים בלבד היה ניתן לחזור ולראות באופן רגיל ללא הצורך לפתוח פיזית את העיניים באמצעות הידיים. לאחר שפגה השפעת הרעלן חזרה שוב התגובה הבלתי רצונית והעין נסגרת שוב. לכן, בכל מספר חודשים יש צורך לחזור על הפעולה ולהזריק שוב. בדיוק אותו הדבר כמו בטיפולים קוסמטיים הנעשים אצלנו במרפאת ד"ר רפאל קזראל באשקלון.

אמנם המטרה הייתה לגרום לפתיחת העיניים ויחד עם זאת החלה תופעה נוספת לקרות. מטופלים רבים שהזדקקו לטיפול בכדי לשמור על ראייתם דיווחו כי הקמטים באזור העיניים נעלמו. אחרי שחקרו מעט יותר את הנושא גילו כי ניתן לעשות שימוש ברעלן זה גם לצורך קוסמטי ומשם ועד היום אנו רואים את השימוש ברעלנים אלו לצורך שיפור מראה קוסמטי יעיל.

איך עובד הבוטוקס ואיך עובד הטיפול

ראשית בכדי להבין איך עובד הבוטוקס אנו צריכים להבין איך עובדים השרירים בגוף. כל השרירים בגוף האדם מופעלים על ידי חומרים שעוברים מעצב ועד לשריר. חומר זה המועבר נקרא אצטיל הבוטוקס מעכב את השחרור של חומר האצטיל מהעצב אל השריר וכך נוצר מצב שהשריר מפסיק להתכווץ. (אם חששתם לגבי פעולת העצב, היא לא משתנה בעקבות הזרקת בוטוקס).

הטיפול למניעת קמטים עובד בשיטה מאוד פשוטה והוא כולל מספר שלבים :

שלב ראשון : ייעוץ בסיסי והבנת המצב הרפואי הכללי של המטופל. בריאות המטופלים אצלנו במרפאת ד"ר רפאל קזראל היא מעל הכל. אנו לעולם לא מקלים ראש ולכן עוד לפני תחילת הטיפול אנו נבחן את מצבו הבריאותי והיסטוריה רפואית קצרה של המטופל וזאת בכי לוודא שאין כל מניעה לביצוע הזרקות בוטוקס.

שלב שני : אזורי הטיפול והתאמת הטיפול באופן אישי. לכל אחד ואחת יש מצב שונה של עור הפנים. אנו בוחנים באופן אישי את המצב ומספקים מידע מלא ומקיף על כמות הטיפולים הנדרשים, מספר המזרקים בהם נעשה שימוש וסוגי ההזרקות אותם נבצע.

שלב שלישי : מזרקים באזורים הנבחרים. אחרי שבחנו באופן מלא את כל ההיבטים החשובים, מגיע שלב ההזרקה שאורך 15-25 דקות. ההזרקה אינה כואבת כלל מכיוון ואנו עושים שימוש בחומר אלחוש בסיסי למניעת כאבים. כמו כן, לא יהיו כאבים ביום שאחרי ההזרקה ואין ממה לחשוש והתוצאות מגיעות באופן מיידי! אתם יכולים לחייג אלינו כבר היום ומחר לקום לבוקר חדש שבו תראו נהדר.

שלב רביעי : אחרי שבועיים אתם תגיעו שוב לביקורת אצלנו במרפאת ד"ר רפאל קזראל לצורך ביצוע טאצ' אפ (Touch Up) בכדי שנוודא שאכן יש התוצאות הרצויות והטיפול עבר בצורה תקינה.

הזרקת בוטוקס – התשבות לכל השאלות

יש לא מעט שאלות שעולות לגבי הזרקת בוטוקס והן לא רק לגבי אזורי ההזרקה הרצויים. אספנו את השאלות המרכזיות והחשובות ביותר והבאנו לכם את כל התשובות שיעזרו לכם לקבל החלטה נכונה ולחייג אלינו כבר עכשיו ולהגיע למראה עור פנים חלק ורענן בטיפול מהיר, ללא כאבים ובמחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.

האם בוטוקס מסרטן ?

החומר בוטוליניום טוקסין לא מסרטן ואינו ידוע כחומר אשר יכול לעודד התפתחות של גידולים לרבות מלנומה.

למי אסור לעשות בוטוקס ?

למי שאסור לעשות הזרקות בוטוקס הם : נשים בהריון לרבות נשים מניקות, אנשים הסובלים ממחלות נוירולוגיות. לפני ביצוע הזריקה יש להגיע אלינו למרפאה ויחד אנו בוחנים את המצב הרפואי ורק לאחריו אנו מבצעים הזרקות תוך הקפדה יתרה על בריאות המטופל.

מהם האזורים בפנים בהם ניתן להזריק בוטוקס ?

ישנם 3 אזורים שכיחים ביותר לביצוע הזרקת בוטוקס והם : הזרקת בוטוקס במצח, הזרקת בוטוקס בין הגבות והזרקת בוטוקס בצידי העיניים.

מה אסור לעשות אחרי הזרקת בוטוקס ?

  1. במהלך 24  שעות לאחר הטיפול יש להימנע משפשוף האזורים אליהם הוזרק החומר. הסיבה לכך היא כי שפשוף יכול לגרום למצב של "נדידה" של החומר המוזרק לאזורים אחרים.
  2. במהלך 24 שעות לאחר טיפול של הזרקת בוטוקס יש להימנע מעפילות פיזית מאומצת שגם היא יכולה לגרום לתזוזה של החומר.
  3. במהלך 24 שעות שלאחר הטיפול יש להימנע באופן מוחלט משתיית אלכוהול. שתיית אלכוהול גורמת לדילול הדם ויכולה לגרום לנפיחות קיצונית באזור המטופל.
  4. להימנע מכל סוג של תוספי תזונה או מדללי דם. במידה וסובלים מכל סוג של כאב (גם שאינו קשור לטיפול הזרקת הבוטוקס) יש ליטול משככי כאבים שאינם משפיעים על סמיכות הדם.
  5. אסור להיחלץ ! יש לזכור כי התוצאות אמנם נראות לעין באופן מיידי. אך יחד עם זאת ייתכן וידרשו כ -10-12 ימים להשפעה מלאה של הטיפול ולכן אין ממה להילחץ. אם התוצאה אינה משביעת רצון זכרו כי לחומר המוזרק לוקח זמן לפעול.
  6. יש להימנע מחשיפה מוגברת לשמש או שהייה במקומות חמים כמו סאונה. הסיבה לכך היא זרימת דם מוגברת שגם היא יכול להוביל למצב של תזוזת החומר.
  7. ביום שלאחר ביצוע הזרקת בוטוקס מומלץ להימנע מאכילת מאכלים וסוגי שתיה חמים כגון " קפה, מרק, תה שאלו יחממו את אזור הפנים ויגרמו לזרמית דם מוגברת שתוביל למצב של תזוזת החומר.

כמה זמן נמשך הטיפול ?

אורך הטיפול של הזרקת בוטוקס נמשך 15-25 דקות וזאת בהתאם לאזור המטופל. ההליך מתבצע על ידי הזרקה ישירה לאזור המטופל בכמות זעירה ביותר אל תוך סיב השריר והוא זה שגורם להעלמת הקמטים הקיימים באזור המוזרק.

כמה זמן מחזיק הטיפול ?

התשובה לשאלה זאת היא אינדיבידואלית לכל מטופל. בדרך כלל האפקט מחזיק ל 4-5 חודשים וישנם מקרים שהאפקט מחזיק יותר זמן. 

הזרקת בוטוקס מחיר

שמדובר על הזרקת בוטוקס מחיר הוא לא הגורם המרכזי אותו יש לקחת בחשבון בבחירת המרפאה בה תרצו לבצע את הטיפול. לכל מרפאה יש את המחירון שלה שנקבע בעיקר לפי סוג החומר המוזרק. ישנם מקרים רבים בהם נעשה שימוש בחומרים פחות איכותיים מה שיכול לגרום לתוצאות שהן לא ארוכות טווח ומוביל למצב בו צריך לבצע טיפול הזרקה נוסף.

סוג הטיפולמחירמידע נוסף מאת ד"ר רפאל קזראל
הזרקת חומצה היאלורנית בשפתיים700-1500 ₪המחיר יכול להשתנות בהתאם לכמות המזרקים הנדרשים ומספר הטיפולים.
הזרקת בוטוקס במצח800-1500 ₪במקרים בהם ישנם אזורים נוספים מעבר להזרקת בוטוקס במצח המחיר משתנה ויהיה יותר זול בהתאם לסדרת הטיפולים המבוצע.
בוטוקס סביב העיניים750-1500 ₪גם במקרה זה המחיר משתנה בהתאם לכמות המזרקים הנדרשים.
טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס1200-1700 ₪המחיר משתנה בהתאם לאזור בו מבוצע טיפול בהזעת יתר (בית שחי, רגליים, מצח, ידיים)
טיפול מקיף במספר אזוריםהחל מ 3500 ₪טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס לרבות חוצה האילורונית באזורים נבחרים.

מתעניינים בהזרקת בוטוקס באשקלון?

בואו נדבר
דילוג לתוכן