איך מורידים בוטוקס

איך מורידים בוטוקס

תוכן עניינים

אחת השאלות הנפוצות ביותר אצל אלו שעבור טיפולים אסתטיים לא מדויקים היא איך מורידים בוטוקס ? התשובה הפשוטה לשאלה זאת היא שאין תרופת נגד שניתן להמיס איתה בוטוקס למרות שאין זה אומר שאי אפשר לעשות כלום. אם יש לכם תוצאות לא רצויות של בוטוקס אפשר לטפל בבעיה בקלות.

מראה לא אחיד לאחר בוטוקס

מראה לא אחיד מצד אחד של הפנים מול הצד השני. אם לדוגמה בוצע תהליך של הזרקת בוטוקס בצידי העיניים ובצד אחד התוצאה נראית יותר טוב מאשר הצד השני, ניתן לתקן זאת על ידי הזרקה נוספת בצד אותו צריך לשפר.

צניחת עפעפים

אחת מתופעות הלוואי של בוטוקס היא צניחת עפעפים. המשמעות של צניחת עפעפים : היא ששריר העפעף העליון מושפע גם הוא מביצוע ההזרקה וגורם לצניחה של העפעף והעין נסגרת. מדובר על תוצאה לא רצויה שבה ניתן לטפל באמצעות טיפות עיניים עם מרשם רופא על בסיס יומי והשפעת הבוטוקס תפוגג לחלוטין.

פנים קפואות

אם מדובר על מקרה שבו הוזרקו כמויות גדולות של בוטוקס שגרמו לכך שהבעות הפנים נעלמו. אין דרך לטפל במקרה זה אלא רק לתת לבוטוקס להתפוגג. מקרים אלו של הזרקת בוטוקס מוגזם קורים בעיקר אצל גברים שעוברים הזרקת בוטוקס במצח לגברים אצל רופא לא מיומן להתמודד עם שרירים של גברים. לכן, כדאי מאוד להגיע לטיפולים אצל רופא מקצועי שיודע להתמודד עם טיפולים אסתטיים לגברים בצורה הטובה ביותר.

מקרים קיצוניים של בוטוקס מוגזם

במקרים קיצוניים מאוד של בוטוקס מוגזם אותו רוצים להסיר, ניתן לעשות שימוש ב antitoxin אך זה נעשה בהשגחה ופיקוח מלא.

אמנם מדובר על "חדשות רעות" שלא ניתן להסיר את הבוטוקס, אבל החדשות הטובות יותר הן שהשפעת בוטוקס היא לא קבועה והיא חולפת לאחר מספר חודשים.

גם במקרים בהם התוצאות מעולות וגם במקרים שרוצים לשנות את התוצאה, ההשפעה של הזרקת בוטוקס היא בדרך כלל 3-4 חודשים והיא חולפת.

כמה זמן נמשכת ההשפעה של בוטוקס?

למרות שלא ניתן להפוך את התוצאות של בוטוקס, זה לאו אומר שיש ממה לדאוג. ראשית אם תעשו בחירה נכונה של מרפאה אסתטית אצל רופא מומחה ומוביל הסיבוכים יהיו מינימליים. יחד עם זאת, יש לראות כיצד הגוף של כל אחד יגיב לטיפול.

אצלנו במרפאת ד"ר קזראל אנו עובדים בשיטה שבה אנו מזריקים מינונים נמוכים, בוחנים את ההשפעה ורק לאחר מכן מגבירים את הקצב בהתאמה אישית לכל מטופל.

תמיד עדיף להוסיף

נקודת ההנחה היא שתמיד עדיף להגיע למצב בו נדרשת הוספת בוטוקס מאשר להגיע למצב שבו יש בוטוקס מוגזם.

לסיכום

אם רציתם לדעת איך מורידים בוטוקס, אז התשובה היא שלא ניתן להוריד. למרות זאת מדובר על מקרים נדירים מאוד. אם זאת הפעם הראשונה שאתם רוצים לבצע הזרקת בוטוקס יש לזכור את התהליך. אנו מבצעים תהליך של הזרקה מינימלית ולאחר שבועיים מיום ההזרקה כל מטופל (מטופלת) מגיעים לביצוע טאצ' אפ שבו אנו בוחנים את ההשפעה ומבצעים השלמות או איזון בהתאם לצורך.

מתעניינים באיך מורידים בוטוקס?

בואו נדבר
דילוג לתוכן