בוטוקס במצח לגברים_640x520

בוטוקס במצח לגברים

תוכן עניינים

בוטוקס במצח לגברים, מה כל כך שונה מטיפולי בוטוקס לגברים לבין אותם טיפולים בדיוק לנשים?

ראשית, יש לזכור כי מבנה הפנים של הגבר שונה ממבנה הפנים של האישה, הזרקת בוטוקס במצח דורשת לא רק התאמה של כמות אלא הסתכלות מלאה על מבנה הפנים. כלומר, עד כמה הבעות הפנים של הגבר יכולות להשתנות בעת ביצוע הזרקת בוטוקס.

מכיוון ולגברים יש גבות יותר עבות ונמוכות מאשר לנשים, יחד עם הזאת הגבות בעלי נטייה אופקית בשונה מגבות של נשים שהן יותר זוויתיות. כאשר אנו מבצעים הזרקת בוטוקס במצח לגברים עושים מאמצים שלא להרים יותר מידי את הגבות ולא ליצור מראה נשי מידי.

ההזרקה עדינה יותר

במטרה למנוע מצב של הרמת הגבות, אנו מבצעים את הזרקת הבוטוקס לגברים בצורה יותר עדינה באזור המצח ואזור הרקות נבצע הוספת חומר בהתאם למבנה הפנים ולתוצאה הנדרשת.

כמויות מדויקות – המפתח להצלחה בטיפולי בוטוקס לגברים הוא הכמויות של החומר בהם נעשה שימוש, מכיוון והשרירים אצל גברים יותר מפותחים נזדקק לכמות גדולה יותר, אבל אין זה אומר שהכמות תהיה מוגזמת. יש לזכור, כי בכדי לקבוע את כמות המזרקים והטיפולים צריך להגיע לייעוץ וככה נוכל להתאים לכל גבר את סוג הטיפול הרצוי והטוב ביותר עבורו.

האם הטיפול כואב?

מכיוון ורבים שקוראים את השורות האלו, בטח חוששים שמא בגלל הכמויות הנדרשות ייתכן והטיפול כואב. ראשית, הטיפול אינו כואב ויחד עם זאת ניתן לבצע אלחוש מקמי באמצעות מריחת קרם אמלה על האזור המוזרק. הכאב הוא בינוני ונסבל וחולף בתוך זמן קצר.
משך ההזרקה הוא מהיר, יחד עם זאת אין כאבים כאשר מתבצעת ההזרקה מכיוון ומדובר במחט הזרקה מאוד קטנה שכלל אינה מורגשת.

מתי רואים תוצאות?

את השפעת הזרקת הבוטוקס רואים בדרך כלל תוך יומיים, השיא של הטיפול מופיע כ 4-5 ימים לאחר הטיפול. בנוסף, סוג החומר איתו עובדים משפיע באופן ישיר על זמן הופעת התוצאות. אצלנו במרפאת ד"ר רפאל קזראל אנו עובדים עם החומרים האיכותיים של המותג המוביל בוטוקס ומותג איכותי נוסף מבית דיספורט. מכאן כי התוצאות מגיעות מהר יותר עם מינימום סיכונים לתופעות לוואי ומשך התוצאות לזמן ארוך יותר.

לכמה זמן מחזיק טיפול בוטוקס לגברים?

משך זמן האפקט הוא מאוד אינדיבידואלי והוא משתנה בין מטופל למטופל. ישנם מקרים בהם מטופלים הגיעו לטיפול חוזר לאחר 4-5 חודשים ויחד עם זאת הייתי עד למקרה שבו מטופל הגיע אליי לטיפול חוזר אחרי 8 חודשים. בדרך כלל אצל גברים למרות שמדובר על שרירים יותר חזקים נהוג לחשוב כי בגלל שכמויות החומר גדולות יותר הן משפיעות ליותר זמן. אך אין זה נכון מכיוון וזה יכול להשתנות בין פציינט לפציינט. מה שמשפיע יותר מהכל על משך זמן האפקט הוא סדרת הטיפולים. ניתן לראות כי קיים קשר מובהק בין משך זמן ההשפעה לאלו העוברים סדרת טיפולים הוא ארוך יותר. כלומר, בטיפולים הראשונים משך ההשפעה קצר יותר.

מה משפיע על זמן התוצאה?

ישנם שני גורמים עיקריים המשפיעים על זמן התוצאה, הגורם הראשון הוא סוג ואיכות החומר איתו עובדים. כאשר אתם מגיעים למרפאה אסתטית יש לבדוק מהם סוגי החומר. לוודא כי אכן עובדים עם בוטוקס או דיספורט. הגורם השני שמשפיע על זמן התוצאה הוא גנטיקה.

האם יש תופעות לוואי אחרי הזרקת בוטוקס לגבר?

טיפולי בוטוקס הם טיפולים מאוד בטוחים עם מינימום תופעות לוואי. יחד עם זאת לאחר ההזרקה עלולים להופיע אפקטים קלים אדמומיות ונפיחות קלה באזור ההזרקה שאלו נעלמים בתוך מספר שעות מרגע ההזרקה.

חוסר סימטריה : ישנם מקרים בהם מופיע חוסר סימטריה – ניתן לתקן זאת בקלות ע"י המסה.

זיהום : מקרה נדיר מאוד וכמעט שאינו קורה כלל אך ניתן לטפל באמצעות טיפול אנטיביוטי.

כאבי ראש : אם כי ידוע שבוטוקס מפחית מיגרנות, לעיתים לאחר ההזרקה עלולים להופיע כאבי ראש שחולפים בתוך ימים מועטים.

שטפי דם : את שטפי הדם ניתן להפחית באמצעות שימוש בקוביית קרח וחבישות. במקרים קיצוניים של שטפי דם אפשר לטפל עם כדורי ארניקה.

מתעניינים בבוטוקס במצח לגברים?

בואו נדבר
דילוג לתוכן