בוטוקס בין הגבות_640x640

בוטוקס בין הגבות

תוכן עניינים

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסתטית הוא כמובן טיפול בוטוקס בין הגבות. הסיבה לכך היא שמדובר על אחד ההליכים הפשוטים והיעלים ביותר למילוי קמטים באוזר שבין הגבות. סיבה נוספת בגללה ביצוע הזרקת בוטוקס בין הגבות הוא הטיפול הנפוץ ביותר היא כי טיפול זה מסייע למניעת הזעת יתר.

תהליך זה אינו פולשני, מדובר על הליך שאינו מלווה בכאבים וסיבוכים מעבר לכך שהוא טיפול זול הרבה יותר מאשר טיפולים אחרים. ניתן למצוא טיפולי בוטוקס 3 אזורים במבצע משתלם אצלנו במרפאת ד"ר קזראל.

בוטוקס בין הגבות – טיפול בקמטים במצח למראה זוהר ורענן

טיפולים בקמטים בין הגבות נועדו למנוע קמטי הבעה אשר קמטים אלו נוצרים בעקבות הפעלת השרירים הקטנים שנמצאים בין הגבות. קמטים בין הגבות יוצרים את הצורות של הבעת הפנים, כמו דאגה, צחוק ועוד. לכן, כאשר מגיעים לבצע טיפולי בוטוקס חשוב מאוד לעשות זאת במרפאה אסתטית מקצועית מהסיבה שללא יצירת מראה מדויק רבים עלולים למצוא את עצמם כנראים ככאלו שאין להם הבעות כלל. בוטוקס משתק את השריר ולכן הבעות הפנים לא נוצרות וחשוב לעשות את זה עם החומרים הנכונים לרבות הכמויות המדויקות.

הגיל עושה את שלו – בוטוקס מתקן

ככל שהגיל מתקדם, הרקמות שיוצרות את האלסטיות של עור הפנים מדלדלות בנוסף לשינויים הפיזיולוגים האלו יש להוסיף גורמים סביבתיים כמו חשיפה לשמש (שבמציאות הישראלית אי אפשר להימנע ממנה) עישון וגורמים נוספים שבגללם קמטי הבעה הופכים להיות קמטים קבועים שלאחר מספר שנים הופכים לשריר רפוי. מכאן כי קיימים מקרים שקמטים אלו הופכים קבועים ומשפיעים על הנראות הכללית של האדם. לדוגמה : אדם שנראה זועף בגלל קמטי הבעה עלול להתפרש בעיני אנשים כאדם עצבני למרות שהוא כלל לא כזה והגורם לפרשנות הוא הקמטים הקבועים שנוצרו לו.

מי מתאים לטיפולי בוטוקס בין הגבות?

טיפול של הזרקת בוטוקס במצח ובין הגבות נועד לאלו הרוצים לטפל בקמטים באזורים אלו, ללא ניתוח ובהליך מהיר במיוחד עם מינימום סיכונים לתופעות לוואי.

טווח הגילאים לטיפול בוטוקס : למרות שנהוג להאמין כי טיפולי בוטוקס אלו טיפולים שאותם יש להתחיל לאחר גיל 45 שהקמטים הופכים להיות קבועים, חשוב לזכור כי הגיל הטוב ביותר להתחיל הוא כבר בגיל 30. הסיבה לכך היא שבגיל צעיר יותר בוטוקס לא רק מעלים את הקמטים שבין הגבות אלא גם מונע את הפיכת קמטים אלו להיות קבועים. עם עליית הפופולריות של הזרקות בוטוקס ועם מחירים משתלמים במיוחד אנו רואים שכבר בגיל 20 רבים מבינים את המשמעות של טיפול מונע ומבצעים טיפולים אסתטיים מתקדמים.

מי לא מתאים לטיפולי בוטוקס?

רוב האנשים כן מתאימים לטיפולי בוטוקס מכיוון ומדובר על הליך פשוט ולא פולשני. אך ישנם מקרים בהם אנשים לא מתאימים לביצוע הטיפול ולכן כדאי מאוד להיוועץ עם רופא ולבחון את המצב לפני ביצוע הזרקת בוטוקס.

הטיפולים לא יתאימו במקרים הבאים :

  1. נשים בהריון או נשים מניקות.
  2. אנשים אשר יש להם עבר רפואי הכולל בתוכו מחלות נירולוגיות או מחלות במערכת השרירים.
  3. אלו הסובלים מאלרגיות לחומרים פעילים בבוטוקס.

טיפולי בוטוקס – לא רק לקמטים

כולם יודעים כי טיפולי בוטוקס נועדו למנוע ולטפל בקמטים, אבל בוטוקס מביא איתו עוד המון יתרונות ואחד מהם הוא הכוח שלו לטפל בהזעת יתר על ידי חסימת המוביל העצבי המועבר אל בלוטות הזיעה ועל ידי כך הוא מונע הפרשות יתר של זיעה.

יתרון נוסף של טיפולי בוטוקס הוא הקלה במיגרנות. טיפול זה מקל את עוצמת הכאב ומוריד את משך ההתקפי המיגרנה.

בוטוקס בין הגבות – תופעות לוואי

כל תופעות הלוואי של הזרקת בוטוקס בין הגבות חולפות במהירות ואלו הן תופעות לוואי מאוד מינימליות. אך למרות שמדובר על הליך עם מינימום תועפות לוואי עדיין קיימות כמה והן :

  • נפיחות קלה באזור בו בוצעה ההזרקה (נעלם לאחר מספר שעות בדרך כלל).
  • אדמומיות במצח (נעלם לאחר מספר שעות בדרך כלל).
  • שטפי דם במצח (נעלמים לאחר ימים בודדים לאחר ההזרקה).
  • כאבי ראש קלים – בדרך כלל לא מופעים כלל.

ניתן להקל על מקרים אלו של תופעות לוואי באם הן קורות על ידי קומפרסים קרים.

מחיר טיפולי בוטוקס בין הגבות

המחיר של טיפולים אלו משתנה בהתאם לכמות החומר הנדרשת ובהתאם לסדרת הטיפולים. יחד עם זאת מכיוון וישנם סוגים רבים של חומרים קיים קשר ישיר בין איכות ומותג החומר לבין המחיר. יתרון נוסף של מחיר טיפולי בוטוקס הוא מול טיפולי פנים אחרים כמו ניתוחים קוסמטיים או טיפולים באמצעות חומרי קוסמטיקה שלרוב חומרי קוסמטיקה יקרים מאוד לא ייתנו את אותן תוצאות של טיפולי בוטוקס.

סוג הטיפולמחירמידע נוסף מאת ד"ר רפאל קזראל
טיפול בודד לבוטוקס בין הגבות850-1200 ₪המחיר משתנה בהתאם לכמות החומר הנדרש וסדרת הטיפולים.
בוטוקס במצח טיפול בודד650-1450 ₪בסדרת טיפולים מלאה ניתן להוזיל את המחיר גם מתחת ל 650 ₪ לטיפול.
הרמת גבות + בוטוקס בין הגבות1200-1850 ₪הרמת גבות באמצעות הזרקת בוטוקס.
טיפול בין הגבות + סביב העיניים650-900 ₪מחיר לטיפול בודד או סדרת טיפולים.

מתי רואים תוצאות אחרי הזרקת בוטוקס בין הגבות?

טיפול של מילוי קמטים בין הגבות באמצעות בוטוקס אלו טיפולים שנפרסים לאורך זמן. יחד עם זאת, לאחר 2-3 ימים בלבד כבר ניתן לראות תוצאות והשיא של התוצאות נראה לאחר 5 ימים. כמו כן זה אינדיבידואלי ומשתנה בין אדם לאדם. יהיו כאלו שיראו גם תוצאות השיא לאחר 3 ימים בלבד.

מתעניינים בבוטוקס בין הגבות?

בואו נדבר
דילוג לתוכן