בוטוקס 3 אזורים מבצע

בוטוקס 3 אזורים מבצע

תוכן עניינים

לזמן מוגבל בוטוקס 3 אזורים מבצע ללא פשרות על איכות החומר. רגע אחד לפני שאתם רצים למצוא מבצעים על ביצוע הזרקת בוטוקס ב 3 אזורים. חשוב לזכור זה לא רק המחיר אותו אתם משלמים אלא מה סוג החומר המוזרק, מי מבצע את ההזרקה, עד כמה יש לאותו מקום המלצות וניסיון בביצוע הזרקות בוטוקס. כל הדברים האלו הם קריטיים והם צריכים להנחות בביצוע הזרקות בוטוקס שאתם חייבים להכיר.

למרות שרבים בטוחים כי בוטוקס הוא חומר אחד שבכל מקום אליו תלכו יעשו את השימוש באותו החומר, יש לזכור כי החומר המוזרק הוא רעלן בשם בוטולינום טוקסין וזהו שמו המדעי. בוטוקס הוא שמו של אחד המותגים המובילים ביותר בתחום ומכאן גם רבים מכנים את הטיפול כהזרקת בוטוקס.

סוגי החומרים איתם עובדים

סוגי החומרים איתם אנו עובדים במרפאה אסתטית ד"ר קזראל הם המותג המוביל בוטוקס המקורי ודיספורט. שני החומרים הם בעלי מטרה אחת והם מהאיכותיים ביותר הקיימים היום בעולם. שני החומרים המותגים מבצעים את אותה הפעולה, אך הם נבדלים ביכולת הדיפוזיה שלהם (כלומר הם שונים באופן שבו החומר מתפשט בתוך הגוף לאחר ההזרקה). ישנם מקרים בהם מבצעים טיפול בהזעת יתר והמקרה שונה מביצוע טיפולי בוטולניום טוקסין לצורך שיפור רמת הקמטים באזור מסוים כמו הזרקת בוטוקס במצח. בכל מקרה יעשה שימוש בחומר אחר בהתאם לסוג הטיפול.

חשוב לזכור, כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר זולה במיוחד, אתם חייבים לוודא מהו סוג החומר המוזרק! ככל שמדובר על חומר יותר איכותי ככה המחיר יעלה בהתאם. במקרים בהם עושים שימוש בחומרים זולים יותר והרבה פחות איכותיים לא רק שאתם לוקחים סיכון בריאותי, הסיכונים הנוספים אותם אתם לוקחים הם התוצאה שתתקבל ועד כמה היא תהיה פרופורציונלית לפנים שלכם ולא תהיה מוגזמת מידי, סיכון נוסף הוא משך ההשפעה של החומר. בדרך ההשפעה של הזרקת בוטוקס היא כ 4 חודשים, כאשר עובדים עם חומרים איכותיים ההשפעה תהיה לזמן ארוך יותר ומעבר לכך בחומרים לא איכותיים אתם עלולים למצוא את עצמכם מגיעים מהר מאוד לביצוע טיפול נוסף.

אנחנו במרפאת ד"ר רפאל קזראל עובדים עם החומרים הטובים ביותר הקיימים, מתחייבים לתוצאות ארוכות טווח. אנחנו כל כך בטוחים בטכניקה שלנו, בציוד והחומרים שאנו מתחייבים לתוצאות ו 100% שביעות רצון.

מי מבצע את ההזרקה?

כמו בכל הליך שמבצעים, כדאי מאוד שיבצע אותו מומחה מוביל. במרפאת ד"ר קזראל מבצע את כל הטיפולים רופא מוסמך מוביל ומקצועי בעל וותק וניסיון בביצוע הזרקות בוטוקס וחומצה היאלרונית עם מאות המלצות ולקוחות מרוצים.

חשוב לזכור, הזרקת בוטוקס כוללת בתוכה לא מעט סיכונים ותופעות לוואי. כאשר אתם מבצעים את ההליך עם רופא שהוסמך לבצע טיפולים אסתטיים מתקדמים שהניסיון, הידע, היציבות בהזרקה הם אלו שיוצרים את השילוב המושלם של התוצאה הרצויה ויחד איתה מניעה מקסימלית של תופעות לואי. כל הטיפולים מבוצעים בצורה מקצועית ומדויקת על פי הוראות והנחיות משרד הבריאות. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ושימו לב היטב מה נכנס לכם לגוף לפני שאתם מבצעים טיפול בוטוקס.

מחיר מבצע לפי אזורים

בתחום ההזרקות אין מחירון מדויק וקבוע, כל מרפאה אסתטית יכולה לקבוע את הדרישות שלה למחיר. ברוב המקרים מחירים זולים מאוד אלו מקרים בהם עושים שימוש בחומרי גלם באיכות ירודה של מותגים שמשך השפעת החומר הוא לטווח קצר מאוד.

אזור הזרקהמחיר מבצעמידע נוסף מאת ד"ר רפאל קזראל
בוטוקס במצח950 ₪ (מבצע 600 ₪ )טיפול המעלים את הקמטים מהמצח. להגיע למצב של מצח נקי חלק ונעים.
בוטוקס בצידי העיניים800 ₪ (מבצע 600 ₪ )מטפל בקמטים הנמצאים בצידי העיניים קמטים אלו מכונים גם "רגלי עורב".
בוטוקס בין הגבות (זעף)750 ₪ (מבצע 600 ₪ )חשוב לזכור כי טיפול בוטוקס בין הגבות יכול להיות גם טיפול מונע יעיל במיוחד ומסייע להעלים את הקמטים שלא הפכו לקמטים קבועים.

מבצע בוטוקס 3 אזורים

המבצע המיוחד והמשתלם ביותר ! 3 אזורים הכוללים את המצח + בין הגבות + צידי העיניים במקום 2500 ₪ רק 1190 ₪ !

כאשר אתם רוצים לקבל מבצע בוטוקס לפנים בדרך כלל מתעניינים ביותר מאוזר אחד להזרקה. ראשית חשוב לזכור כי ישנם מקרים נקודתיים בהם לא כל אחד ואחת צריכים טיפול בשלושה אזורים. יש כאלו הזקוקים רק לטיפול נקודתי ואנו מציעים לכם מחירים מאוד תחרותיים גם לאזור אחד בלבד. המבצע שלנו מאפשר לכם לבצע סדרת טיפולים מרוכזת שתחסוך לכם עוד הרבה יותר. בביצוע סדרת טיפולים המחיר ירד בהתאם לסדרת הטיפול הנדרשת.

מבצע טיפול בוטוקס בהזעת יתר

מעבר למבצעי טיפולי הפנים אותם אנו מציעים לכם, מבצעי טיפול בהזעת יתר הם המשתלמים ביותר שתוכלו למצוא בישראל.

טיפול בוטוקס להזעת יתרמחירמידע נוסף
הזעת יתר במצח1400 ₪ (מבצע 900 ₪ )20% הנחה נוספת לטיפול בוטוקס באזור הפנים.
הזעת יתר כפות ידיים5600 ₪ (מבצע 4000 ₪ )טיפול יסודי ומקצועי הטוב והמתקדם ביותר בישראל.
הזעת יתר כפות רגליים6700 ₪ (מבצע 4900 ₪ )25% נוספות לטיפול בוטוקס באזור הפנים.
הזעת יתר בית שחי3200 ₪ (מבצע 2200 ₪ )25% נוספת לטיפול בוטוקס בפנים. כולל כפל מבצעים על בוטוקס 3 אזורים מבצע.

טיפול בוטוקס לחיוך חושף חניכיים

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר מעבר לטיפולי קמטים באזור הפנים, היתרון הגדול ביותר הוא האפשרות לבצע טיפול בחיוך חושף חניכיים באמצעות הזרקת בוטוקס. מה שגורם לחיוך חושף חניכים הוא מתח מוגבר מאוד בשריר הפנים, לאחר הזרקת בוטוקס לאותו אזור ניתן לשתק את השריר בו נמצא המתח המוגבר ועל ידי כך להשיג חיוך טבעי ומושלם.

מחיר מבצע עבור הזרקת בוטוקס לטיפול בחיוך חושף חניכיים במקום 1950 ₪ רק 1150 ₪ .

אז אם אתם מחפשים בוטוקס במחיר משתלם, שימוש בחומרים הטובים ביותר ללא פשרות, רופא מומחה בעל ניסיון ועטור שבחים. כל מה שנותר לכם הוא לחייג אלינו כבר עכשיו ולהגיע לייעוץ ראשוני חינם ללא עלות וללא התחייבות!.

מתעניינים בבוטוקס 3 אזורים מבצע?

בואו נדבר
דילוג לתוכן