טיפים לפני הזרקת בוטוקס_640x426

טיפים לפני הזרקת בוטוקס

תוכן עניינים

קבלו כמה טיפים לפני הזרקת בוטוקס וגם כמה דברים שכדאי לדעת. אפילו ננפץ לכם כמה סטיגמות על בוטוקס ועל עולם האסתטיקה הרפואית.

בוטוקס לא מעלים את כל הקמטים לחלוטין

למרות שכל אחת ואחד בטוחים שברגע שחומר הפלא יוזרק הם יראו חלקים וצעירים מתמיד, צריכים להכיר בעובדות והן : בוטוקס מחליש את השריר שיוצר את הקמטים במצח, במהלך ביצוע הזרקת בוטוקס במצח תפסיק תנועת השריר היוצר את הקמטים והתוצאה היא מראה מצח חלק יותר. אך, אין זה אומר שבאופן אוטומטי ייעלמו כל הקמטים.

ברגע שהתנועה של השריר נפסקת, נוצר מצב של היעלמות קמטים אך זה דורש זמן והתוצאות נראות כ 10-12 ימים לאחר מכן.

בנוסף, ככל שמצב הקמטים באזור המצח הוא קיצוני יותר, נדרשת סדרת טיפולים ארוכה יותר. אם רוצים למנוע את הופעת הקמטים במצח מומלץ להתחיל טיפול מונע כבר בגיל צעיר יותר ובכל תקופה לחדש את הטיפול. טיפול מונע על ידי הזרקת בוטוקס הוא זול יותר מכיוון וכמות החומר היא מזערית והתוצאות לטווח הארוך הן הטובות ביותר.

טיפולי בוטוקס הם זמניים

כמו כל דבר טוב, גם טיפול בוטוקס הוא לא משהו שנמשך לנצח. טיפול באמצעות בוטולינום טוקסין (שהיא תרופה) יש לו סוג של "התנהגות" משלו. כלומר, כמו כל תרופה משך ההשפעה הוא קצוב בזמן. בדרך כלל משך ההשפעה הוא כ -3-4 חודשים  ולאחר מכן יש לחדש את הטיפול. ככל שישנם שרירים גדולים יותר באזור הפנים ייתכן והשפעת הבוטוקס תהיה לזמן קצר יותר.

זה כואב אבל לא כמו שאתם חושבים

למרות שאנו במרפאה האסתטית בהנהלת ד"ר רפאל קזראל עושים שימוש באילחוש מקומי לפני ביצוע ההזרקה. עדיין ייתכן שיהיו מצבים של כאבים קלים באזור ההזרקה. בכדי לטפל בכאבים אלו אפשר לקחת כדורים ללא מרשם שאינם כוללים בתוכם מדללי דם.

הכאבים הם קלים ויש כאלו בעלי יכולת התמודדות עם כאבים שכלל לא ירגישו בהם. הכאבים ברוב המקרים נעלים לאחר מספר ימים בודדים. במספר מקרים בהם ישנם אנשים הסובלים ממיגרנות קשות הם דיווחו כי לאחר טיפול בוטוקס הם חשו שיפור ניכר, בחלק מהמקרים של טיפול במיגרנה ניתן לראות כי קיימת אפשרות של טיפולי בוטוקס.

טיפולי בוטוקס – לא לעשירים בלבד (ובטח לא צריכים לטוס לחו"ל בשביל זה)

מבין הרבה מאוד טיפים לפני הזרקת בוטוקס שכדאי לכם להכיר, הטיפ שלנו הוא שאתם לא חייבים לטוס לחו"ל בשביל להשיג מחיר יותר זול. אצלנו תמצאו מחירים הוגנים שבאמת יפתיעו אתכם.

אם בעבר היה נהוג לחשוב כי טיפולים אלו שייכים לשחקני קולנוע, מפורסמים ועשירים בלבד, היום כל סיבוב שתעשו בחוץ אתם תגלו שיש מולכם מי שמבצע טיפולי בוטוקס (נשים וגברים כאחד), הסיבה העיקרית לכך שרבים בוחרים לבצע טיפולי בוטוקס הם בגלל המחיר שהוא זול יחסית, מדובר על הליך שאינו מורכב כלל והתוצאות הן מיידית וללא כאבים בהשוואה לניתוחי מתיחת פנים.

יש דברים שלא עושים אחרי (ולפני) הזרקת בוטוקס

לא תוכלו "להרים גבות" הרבה מאוד נשים אוהבות להרים גבות כחלק מהבעת הפנים שלהן, יש כאלו שאומרות שזה ממש מפריע להן אבל מתרגלות לזה מאוד מהר. אם הבעות הפנים חשובות לך, תדעי שאת בידיים טובות כי אצלנו כל טיפול מותאם אישית ואנו נתחיל עם כמויות קטנות ועם הזרקה בשריר נגדי כדי שהבעות הפנים יישמרו.

אם אתם מעשנים, לאחר ההזרקה חשוב מאוד שלא לעשן. (באופן כללי אנו נגד עישון) אך בכדי לשמור על מצב בריאותי תקין חשוב לזכור כי עישון גורם לדילול הדם ויכול להוות נזק במיוחד אחרי הזרקת בוטוקס ויש להימנע מעישון.

מתעניינים בטיפים לפני הזרקת בוטוקס?

בואו נדבר
דילוג לתוכן