עיבוי שפתיים באשקלון

עיבוי שפתיים באשקלון

תוכן עניינים

עיבוי שפתיים באשקלון עושים במרפאה האסתטית המקצועית והמובילה ביותר. מרפאת ד"ר רפאל קזראל מציעה לכם את כל הטיפולים האסתטיים המתקדמים ביותר תחת קורת גג אחת.

כל אישה חולמת להיראות נהדר עם שפתיים חושניות ויפות שישלמו את החיוך שלהן. במיוחד בתקופה בה אנו נמצאים שגוברת המודעות לאסתטיקה וכולם רוצים להיראות במיטבם. מכאן כי עיבוי שפתיים הפך להיות טרנד. היום ניתן לקבל את הטיפולים שמובילים למראה המושלם והמיוחד ביותר במחירים הוגנים ומשתלים במיוחד אצלנו במרפאה האסתטית באשקלון ולהגשים את החלום להיראות נהדר.

תהליך עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים מתבצע על ידי הזרקת חומצה היאלורונית (ישנם מקרים בהם ניתן לבצע הזרקת שומן או חומרי סיליקון). הזרקת סיליקון אינה מומלצת לשימוש לצורך הגדלת השפתיים מכיוון והיא מביאה איתה סיכון מוגבר לזיהומים ונדידת החומר עלולה להוביל לגושים סביב השפתיים וקיים קושי רב להסיר את החומר במידה ולא מרוצים מהתוצאה.

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים היא הדרך הקלה והבטוחה ביותר לשימוש. אצלנו במרפאת ד"ר רפאל קזראל באשקלון אנו מבצעים טיפולי עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית בלבד.

מידע כללי אודות חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר הקיים באופן טבעי בעורנו. החומצה המשמשת לצורך הזרקה וטיפולים אסתטיים מיוצרת באופן מלאכותי. מכיוון והחומר קיים בגופנו בשונה מחומרים אחרים כמו סיליקון הגוף מקבל אותו ואינו דוחה אותו ולא קיימת "נדידה" של החומר והוא יכול להתכלות בעצמו באופן עצמאי במשך הזמן. היתרון שלנו במרפאת ד"ר קזראל הוא כי אנו מחזיקים גם חומרים סותרים המאפשרים תיקונים בעת הצורך עד לקבלת תוצאה שהיא לא פחות ממושלמת. שימוש בשומן לצורך עיבוי שפתיים הוא גם מקובל. אבל החיסרון של ביצוע עיבוי שפתיים באמצעות שומן הוא שנדרש הליך בהרדמה כללית. בפעולות זעירות כמו הגדלת השפתיים ועיצובן כדאי לשקול שוב האם לבצע ניתוח בהרדמה כללית או טיפול יעיל וחסכוני הרבה יותר.

מבנה השפתיים ואיך לגרום להן להיראות אטרקטיביות

מבנה השפתיים מורכב מרירית ומעור. הרירית היא החלק האדום של השפתיים והעור הוא החלק שנמצא בשפה העליונה והוא מגיע עד האף.

כדי לגרום לשפתיים להיראות יותר אטרקטיביות יש מספר דגשים עליהם יש לשמור במהלך ביצוע תהליך של עיבוי שפתיים והם :

חישוב נכון של הגודל : נפחה של השפה התחתונה צריך להיות גדול בשליש מהשפה העליונה. אך במציאות אם נמתח קו בין קצהו של האף עד לסנטר השפה העליונה תהיה הבולטת יותר.

הנפח הנכון : הנפח של השפה העליונה יהיה בחלק המרכזי וזהה ברוחבו למרחק שנמצא בין שתי העיניים.

זווית עם נטייה נכונה : זוויות השפתיים לעולם לא יהיו נוטות כלפי מטה.

בניית "קשת" מדויקת : הנקודות הגבוהות ביותר הנמצאות במרכז השפה העליונה יוצרות קשת מקשת זאת עולות שתי עמודות והן יוצרות קשת שצריכה להיות מדויקת. (לכן, קיימת חשיבות רבה לכמות החומר המוזרק לצורך עיבוי השפתיים בכל צד ליצירת קשת מושלמת ומדויקת).

שפה תחתונה במבנה מדויק : השפה התחתונה אמנם בעלת מבנה הרבה יותר פשוט אך אין זה אומר שהיא צריכה להיראות בתור קו אחד ישר וארוך אלא צריכה לקבל את המראה המדויק שמשתלב בצורה הטובה ביותר עם השפה העליונה.

בזכות הקפדה ושמירה על דגשים אלו ניתן להגיע לתוצאות הרצויות ולשפתיים חושניות. מעבר למראה הנחשק יש לזכור כי השפתיים מלאות בעצבים. לכן, לפני כל פעולה המבוצעת בשפתיים מחויבים לבצע אלחוש מקומי להפחתת הכאב.

באילו מקרים נבצע עיבוי שפתיים ?

טיפול מתאים במקרים בהם שפתיים הן צרות וחסרות נפח (דבר שיכול להיגרם או כבר מהלידה או בגלל הגיל), הגודל של השפתיים יוצר תחושה של חוסר פרופורציה בהתאם לגודל הפנים, קמטים רבים סביב הפה והשפתיים, נפילה של זוויות הפה, שפתיים אסימטריות.

לפני ביצוע הליך הזרקת חומצה היאלורונית – ההכנות שצריכים לעשות

ראשית עם היגעכם למרפאת ד"ר רפאל קזראל באשקלון אנו נבצע שאלון מקדים בו יש לדווח על כל בעיה רפואית באם קיימת, מידע אודות אלרגיות או רגישות לחומרים שונים. בנוסף נבחן האם נוטלים תרופות בסמוך לטיפול. חשוב לזכור כי להימנע מעישון או שתיית אלכוהול לפני (גם אחרי) הטיפול בכדי להימנע מדלילות דם ודימומים מיותרים. יש להגיע לטיפול ללא איפור או אודם על השפתיים ואין למרוח כל סוג של קרם לחות לפנים לפני ואחרי הטיפול.

תהליך עיבוי השפתיים (הליך ההזרקה)

ראשית אנו נתחיל באלחוש אזור השפתיים באמצעות משחה. מטרת המשחה היא להקטין עד כמה שאפשר את תחושת אי הנוחות הכרוכה בביצוע ההזרקה. אנו מציעים גם את האפשרות להרדמה מקומית (כמו אצל רופא שיניים) הרדמה מקומית זאת מתפוגגת לאחר מספר שעות אך אין זה אומר שעם התפוגגות האלחוש או ההרדמה המקומית תחושו בכאבים. לאחר האלחוש/הרדמה מקומית אנו נזריק חומצה היאלורונית סמיכה לחלק השפה העליונה באזורים הנדרשים ובהתאם למראה אותו נרצה לקבל, במקביל נבצע הזרקה לשפה התחתונה ולקו המתאר של אזור השפתיים וזאת בכדי להדגיש ולתחום את השפתיים וליצור את "קשת קופידון" המושלמת.

במקרים בהם מעל השפה העליונה ישנם קמטים זעירים נזריק חומצה הילאורונית דלילה יותר כדי לטפל בקמטים מעל השפתיים. אנו מאמינים כי בשביל ליצור את מאה השפתיים המושלם הוא לא נגמר רק בשפתיים עצמן אלא גם באזור שתוחם אותן ולכן מבצעים גם הזקרת חומצה הילאורונית דלילה יותר מסביב במידת הצורך.

נראים נהדר – התוצאות לאחר ההזרקה

לאחר עיבוי שפתיים באמצעות שימוש בחומצה היאלורונית ניתן לראות את התוצאות באופן מיידי. מספר ימים לאחר הטיפול (5-8 ימים) האפקט מגיע לשיא העוצמה והשפתיים בדיוק כמו שרציתם אותם ונראות נהדר. לאחר מכן מתחיל תהליך הספיגה של החומר בשפתיים, לאחר תהליך הספיגה כ 6-8 חודשים אפקט הטיפול יורד ויש לחזור עליו.

תופעות לוואי אפשריות

אם כי תופעות הלוואי לאחר עיבוי שפתיים באמצעות חומצה הילאורונית הן מעטות מאוד ומרביתן חולפות יש להכיר אותן. תופעת הלוואי השכיחה ביותר היא אדמומיות ונפיחות קלה באזורים בהם התבצעה ההזרקה ולעיתים גם מלווה בכאב קל שנמשך לכל היותר 48 שעות. במקרה של זיהום מקומי יש ליצור איתנו קשר באופן מיידי ולטפל באמצעות אנטיביוטיקה. במקרים בהם התוצאה המתקבלת אינה נראית טוב ניתן לבצע טיפול המסה.

עיבוי שפתיים – התשובות לכל השאלות

כאשר מדובר על תהליך עיבוי שפתיים עולות לא מעט שאלות. אספנו את השאלות המרכזיות והבאנו לכם את כל התשובות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

לכמה זמן נשארות התוצאות לאחר ההזרקה ?

הגורם שמשפיע ביותר על משך תוצאות ההזרקה הוא סוג החומר איתו עובדים. מכיוון ואצלנו לא מתפשרים בשום אופן על איכות החומרים התוצאות נשמרות עד כשנה מיום ביצוע ההזרקה.

האם מדובר על טיפול כואב ?

הטיפול אינו כואב כלל וזאת מכיוון ואנו עושים שימוש בחומר מאלחש ייחודי שמונע את הכאבים. עם התפוגגות החומר ייתכן ויהיה כאב קל ביותר רק לאלו הרגישים במיוחד.

כיצד מתבצע הטיפול ?

הטיפול מבוצע אצלנו במרפאה בתנאים סטריליים העומדים בתקנים המחמירים ביותר על ידי רופא מיומן ומוסמך (ד"ר רפאל קזראל) בעל ניסיון רב בתחום עיצוב שפתיים. כל חומרי המילוי הנמצאים אצלנו במרפאת האסתטיקה הם האיכותיים ביותר הקיימים היום ובעלי אישור משרד הבריאות.

לסיכום

שרוצים לבצע עיבוי שפתיים באשקלון לא מתפשרים על פחות מהמרפאה האסתטית הטובה והמקצועית ביותר. חייגו אלינו כבר עכשיו ובוא לקבל ייעוץ וליווי מקצועי עבודה עם החומרים הטובים ביותר שניתן למצוא והכל במחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.

מתעניינים בעיבוי שפתיים באשקלון?

בואו נדבר
דילוג לתוכן