חומצה היאלורונית לפנים

חומצה היאלורונית לפנים

תוכן עניינים

חומצה היאלורונית לפנים היא מרכיב מדהים לטיפוח העור שצובר פופולריות בשנים האחרונות. זהו חומר טבעי המופיע באופן טבעי בגוף האדם ועוזר לשמור על לחות העור, מוצק וצעיר. הוא יעיל גם בהפחתת גוון ומרקם העור, מפחית דלקות ומסייע במצבי עור אחרים כגון אקנה או רוזציאה. ניתן למצוא חומצה היאלורונית בצורות רבות ושונות, מסרום לקרמים ועד להזרקות. .

מהן היתרונות של הזרקת חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא מרכיב רב עוצמה לטיפוח העור שיש לו יתרונות רבים. משפר את גמישות העור וגוון העור, מאט את ההזדקנות ומסייע במקרים מסוימים גם לטיפול באקנה. זה יכול גם לעזור עם רוזציאה או אקזמה על ידי הפחתת דלקת בעור.

כיצד מתבצעת הזרקת חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא מולקולת סוכר הקיימת באופן טבעי שנמצאת בגוף ועוזרת לשמור על לחות העור. זהו אחד מטיפולי ההזרקות הפופולריות ביותר המשמשות כיום בטיפולים קוסמטיים, וניתן להשתמש בו למילוי קמטים, הוספת נפח לפנים ואפילו החלפת שומן פנים שאבד.

הזרקת חומצה היאלורונית לפנים יכולה להתבצע במהירות ובקלות בכמה צעדים פשוטים. ראשית, מורחים חומר הרדמה מקומי על אזור ההזרקה, כך שכל אי נוחות תצטמצם למינימום. לאחר מכן, מחט דקה מאוד משמשת להזרקת כמויות קטנות של חומצה היאלורונית לאזורים ספציפיים בפנים. לבסוף, טכניקות עיסוי משמשות לעתים קרובות לאחר מכן כדי להבטיח שההזרקה התפזרה באופן שווה על פני העור לקבלת תוצאות מיטביות.

ההבדל בין חומצה היאלורונית למריחה (קרמים) לבין ביצוע הזרקת חומצה היאלורונית

לא פעם רבים נוטים להתבלבל כאשר מדובר על הזרקת חומצה היאלורונית לבין שימוש בקרמים ומשחות המכילים היאלורונית. יש לזכור כי לכל אחד מאותם טיפולים אסתטיים פעילות ויעילות שונה. כאשר מדובר על טיפול ומניעת קמטים באזורים עדינים בפנים אין ספק כי ביצוע הזרקת חומצה היאלורונית יעילה הרבה יותר מאשר שימוש בקרמים ומשחות ומעניקה תוצאה מיידית. כאשר מדובר על פיסול ועיבוי שפתיים הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאות שנשמרות לאורך זמן הוא כמובן ביצוע הזרקת חומצה היאלורונית.

מריחת חומצה היאלורונית באופן מקומי בקרמים או סרומים היא דרך מצוינת להוסיף לחות ולחות לעור, בעוד שניתן להשתמש בהזרקות של חומצה היאלורונית להפחתת קמטים ולמילוי אזורים חלולים בפנים.

קרמים המכילים חומצה היאלורונית פופולריים בשל יכולתם לגרום לעור להיראות שמנמן ובעל לחות יותר. מוצרים אלה מכילים בדרך כלל כמויות קטנות של חומצה היאלורונית המסייעת ביצירת לחות בעור לטווח ארוך.

הזרקות חומצה היאלורונית, לעומת זאת, ניתנות באמצעות מחט דקה ישירות לקמטים בפנים או באזורים חלולים בפנים. הליך זה יכול לספק תוצאות מיידיות יותר מאשר קרמים מקומיים מכיוון שהוא מוסיף נפח לאזורים ממוקדים באופן מיידי.

חומצה היאלורונית לפנים מחיר

חשוב לזכור כי המחיר של טיפולי חומצה היאלורונית משתנים בין מרפאות רבות. אצלנו במרפאת ד”ר רפאל קזראל תוכלו למצוא את כל סוגי הטיפולים המובילים במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד. להלן חלק מהמחיר המוצעים עבור ביצוע טיפולים.

אזור הטיפולמחירמידע נוסף
אף + לחיים990-1490 ₪  המחיר משתנה בהתאם לכמות המזרקים בהם נעשה שימוש במהלך ביצוע הטיפול. בדרך כלל המחיר הממוצע הוא 990 ₪ ולא מעבר.
עיניים או בין גבות800-1500 ₪במקרים בהם מבצעים פיסול אף, לא יהיה צורך גם בהזרקות באזור בין הגבות בגלל שייתכן נדידה של החומר, המחיר הוא בעיקר לאזור שבין הגבות וינוע גם מתחת ל 800 ₪.
הזרקת חומצה היאלורונית מילוי קמטים בפנים1200-1500 ₪מחיר עבור טיפול בודד (לפי מזרק) ניתן גם לבחור סדרת הטיפולים שמוזילה את המחיר.

מתעניינים בחומצה היאלורונית לפנים?

בואו נדבר
דילוג לתוכן